dnes je 1.7.2022

Input:

Přechodu nájmu hrobového místa

20.11.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je povinné při úmrtí nájemce vyžadovat usnesení o dědictví? Nebo přechází nájem automaticky na dědice.

Odpověď:

Ministerstvo pro místní rozvoj na základě upozornění Notářské komory České republiky ze dne 16. listopadu 2017 a ve spolupráci se všemi krajskými úřady České republiky vyzývá pod č.j. MMR - 49295/2017-55 všechny provozovatele pohřebišť, aby respektovaly nový postup při přechodu nájmu hrobového místa, který je upraven v § 25 odst. 5 zákona

Nahrávám...
Nahrávám...