dnes je 3.7.2022

Input:

Hrobové místo

1.11.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jakým způsobem mohu přepsat hrobové místo?

Odpověď:

Hrobové místo samo o sobě nelze přepsat, ale lze požádat provozovatele pohřebiště o přechod nájemního práva k hrobovému místu na jinou osobu. Způsob přechodu nájemního práva k hrobovému místu se řídí podle § 25 odst. 5 zákona o pohřebnictví. Právo nájmu hrobového místa přechází na osobu, kterou nájemce určil, popřípadě na svěřenský fond určený nájemcem. Je-li nájemcem fyzická osoba a není-li přechod nájmu na

Nahrávám...
Nahrávám...